Medarbejdere

Produktionsskoles faste medarbejderstab består af ca. 25 medarbejdere. Derudover har skolen jævnligt praktikanter
og personer i jobtræning. Medarbejderne på skolen har forskellige uddannelsesmæssige baggrunde.

Sammensætningen af medarbejderstaben gør, at eleverne møder en bred vifte af fagligheder, personligheder, kompetencer og livserfaringer.

Ledelse

Viceforstander og vejleder

Anni Fisker
anni@shpro.dk
4031 6506

Ledelse

Forstander og EGU-vejleder

Jan Mørk Johannesen
jan@shpro.dk
2253 5232


Vejledning

Vejleder

Tine Ikkala
tine@shpro.dk
5121 9886

Vejledning

Vejleder

Lisbeth Hamborg Poulsen
lisbeth@shpro.dk
2384 9449


Administration

Administrativ medarbejder
Faglærer Kontor & Butik

Marianne Ankersen
marianne@shpro.dk
8692 3733

IT-Support

IT-supporter

Freddy Rasmussen
freddy@shpro.dk
2911 1422

Rengøring

Rengøringsassistent

Charlotte Top
mail@shpro.dk
8692 3733


Træ

Faglærer og STU underviser

Rasmus Kirk
rasmusk@shpro.dk
2155 7493

 

Kreativ, Pædagogik, Sund og SKØN

Faglærer

Birthe Fredslund
birthe@shpro.dk
2911 1307

Træ

Faglærer

Mikael Groth
mikael@shpro.dk
8692 3733

Metal

Faglærer

Torben Skovbo
torben@shpro.dk
8692 3733

Pedel & Ejendomsservice

Faglærer

Anders Christensen
anders@shpro.dk
8692 3733

Kreativ, Pædagogik, Sund og SKØN

Faglærer

Susanne Holm
Susanne@shpro.dk
5193 6419

 

Cykel, Scooter & Auto

Faglærer

Kenneth Grote
kenneth@shpro.dk
8769 6065

Cykel, Scooter & Auto

Faglærer

Rene Bæk
rene@shpro.dk
8769 6065

Køkken

Faglærer

Michael Dalsgaard
michael.d@shpro.dk
2911 1904

Grafisk & Foto

Faglærer

Martin Radmer
martin@shpro.dk
2911 1719

Grafisk & Foto

Faglærer

Thomas Hebsgaard
thomas@shpro.dk
2911 1136


Dansk & engelsk

Dansk og Engelsklærer

Kirsten Høyer
kirsten@shpro.dk
3055 0201

Matematik

Matematiklærer

Henrik Olesen
mail@shpro.dk
8692 3733