Medarbejdere

Produktionsskoles faste medarbejderstab består af ca. 25 medarbejdere. Derudover har skolen jævnligt praktikanter
og personer i jobtræning. Medarbejderne på skolen har forskellige uddannelsesmæssige baggrunde.

Sammensætningen af medarbejderstaben gør, at eleverne møder en bred vifte af fagligheder, personligheder, kompetencer og livserfaringer.

Administration

Viceforstander og vejleder

Anni Fisker
anni@shpro.dk
4031 6506

Administration

Forstander og EGU-vejleder

Jan Mørk Johannesen
jan@shpro.dk
2253 5232


Vejledning

Vejleder

Trine Joensen Schmidt
trine@shpro.dk
2384 9449

Vejledning

Vejleder

Anders Rodenberg Nielsen
arni@shpro.dk

86923733


Administration

Bogholder

Annette Jensen
annette@shpro.dk
8692 3733

Administration

Administrativ medarbejder

Marianne Ankersen
marianne@shpro.dk
8692 3733

IT-Support

IT-supporter

Freddy Rasmussen
freddy@shpro.dk
2911 1422

Rengøring

Rengøringsassistent

Charlotte Top
mail@shpro.dk
8692 3733


Pædagogik & Sundhed

Faglærer

Helle Høgh Sørensen
helle@shpro.dk
51936419

Træ

Faglærer

Mikael Groth
mikael@shpro.dk
8692 3733

Metal

Faglærer

Torben Skovbo
torben@shpro.dk
8692 3733

Pedel & Ejendomsservice

Faglærer

Anders Christensen
anders@shpro.dk
8692 3733

Pædagogik & Sundhed

Faglærer

Susanne Holm
Susanne@shpro.dk
51936419

 

Cykel, Scooter & Auto

Faglærer

Kenneth Grote
kenneth@shpro.dk
87696065

Cykel, Scooter & Auto

Faglærer

Rene Bæk
rene@shpro.dk
8676 2300

Musik

Faglærer

Kim Sagild
kim@shpro.dk
86923733

Køkken

Faglærer

Tenna Strøeh
tenna@shpro.dk
2911 1307

Grafisk & Foto

Faglærer

Martin Radmer
martin@shpro.dk
2911 1719

Grafisk & Foto

Faglærer

Thomas Hebsgaard
thomas@shpro.dk
2911 1136


Matematik

Matematiklærer

Henrik Olesen
mail@shpro.dk
8692 3733